Mayız 2017’de faaliyete geçen firmamız, deneyimli ekibimiz ile ısıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır. Sürekli iyileştirmeyi misyon edinen firmamız, teknolojiyi ve son gelişmeleri takip ederek ürünlerimizin ve hizmetimizin kalitesini hep bir adım ileri götürmeyi hedef edinmiştir.

Firmamız, yazılımı kendimize ait olan kontrol paneli ile hijyenik klima santralleri, Roof-Top cihazları, hassas kontrollü klima cihazları gibi endüstriyel havalandırma santralleri otomasyonunu anahtar teslim olarak üreticilere hizmet vermektedir. Ayrıca mevcut cihazlardaki arızalara da en hızlı ve kesin sonuç odaklı olarak son kullanıcılara servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Biz Nif Mühendislik olarak soğutmayı ve psikrometri bilgimize yazılım bilgimizi katarak havalandırma cihazlarının mevsim şartlarına göre optimum çalışmasını sağlamaktayız.

Hava şartlandırma bilgimize güvenmemiz nedeni ile tesisinizdeki çözüme kavuşturulamayan ve tesisinizin üretim yapamaz duruma getiren ya da hastanenizin yoğun bakım – ameliyathane gibi kritik alanlarının kullanılamaz duruma getiren nem problemi, soğutma problemi, havalandırma problemi gibi sorunların çözümünü bulup, uygulama ile sorunları çözmekteyiz.